MEIE FIRMAST

Sildes Auto OÜ on 2014. aastal asutatud ettevõte. Sildes Auto OÜ on endise nimega Max Servic OÜ, kes on tegelenud autovärvimise- ja keretöödega alates 1993. aastast. Sildes Auto OÜ tegeleb autode kere- ja värvimistöödega, kerevenitustöödega, autoklaaside vahetuse ja müügiga, rehvide ja varuosade müügiga. Lisaks pakume teenuseid: kerevenitustööd, sõidu- ja veoautode esiklaasivahetus ja müük, värvimistööd, De Beer vesivärvide müük, sõiduauto keredetailide müük, sõidu- ja pakiautode korrosioonitõrje, plastikdetailide remont, kererobotiga detailide õigumist, milleks kasutatakse Spanesi kerevenituspinki ja Spanesi 3D Electronic mõõtudeprogrammi. Pakume klientidele autoavarii puhul varuosade hankeid, kere-ja värvitöid, suhtlemist kindlustuseltsidega. Teostame autoavarii puhul eelkalkulatsioone kohapeal ja ka teie poolt saadetud piltide alusel. Soovi korral sõidab meie firma esindaja avariikahjusid hindama. Pikaajalised kogemused, täiuslikud tehnoloogiad ja tööprotsesside kontroll tagab värvitööde puhul kestva tulemuse.

Sildes Auto OÜ värvilabor on varustatud tuntud Hollandi ettevõtte Valspar De Beer vesialusel põhinevatel autovärvidega. Meie töökojas on eritellimusel Yokistar tehases valmistatud värvikamber, mis mahutab nii sõidu- kui ka pakiautosid. Meie töökoja suurus 650m², mis asub valvestatud 200 m² territooriumil. Meie eesmärk on pakkuda klientidele parima hinna ja kõrgeima kvaliteediga teenus.

Meie töötajad on läbinud mitmed koolituskursused ning saavad regulaarselt täiendõpet Devori Kaubandus OÜ ja Tobis UAB juures nii Eestis, Soomes, Saksamaal, Poolas ja Hollandis. Koolituste tõendamiseks on olemas vastavad sertifikaadid kõigil töötajail. Kõigil töötajatel on olemas ka kutsetunnistused vastava kutsekvalifikatsiooni nõuetele vastavuse kohta.